Yurtiçi Eğitim

Yurtiçi Eğitim

Türkçe

Türkçe dünyada en fazla konuşulan 5. dildir. Türkiye ve KKTC’de resmi dildir ve bölgesel olarak Azerbaycan, Yunanistan, Almanya, Bosna-Hersek gibi yerlerde de konuşulmaktadır. Yabancılar için Türkçe eğitimimiz mevcuttur. Merkezimizde Türk kültürüyle birlikte Türkçeyi eğlenerek öğrenebilir ve bu sebeple dili kültürler arası bağlamda etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

İngilizce

İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce artık birçok meslekte gereklilik haline gelmiştir. Dünya üzerinde pek çok ülkede de resmi dildir. Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda’da yaşayanların çoğunun ana dilidir. Herkes tarafından yabancı dil olarak tercih edilen İngilizceyi uzman eğitmenlerimizle öğretmekteyiz.

Rusça

Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir ve 33 harften oluşan Kiril alfabesini kullanır. Sözcükleri öğrenirken de vurguyu ve telaffuzu doğru öğrenmek önemlidir. Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan, Tacikistan ve Kırgızistan’da resmi dildir. Merkezimizde uzman öğretmenlerimiz Rusça eğitimi vermektedir.

İspanyolca

İspanyolca en çok konuşulan 3. dildir. İspanyolcayı resmi dil kullanan ülkeler İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela’dır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ülke genelinde İngilizceden sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolcadır. 500 milyondan fazla insanın kullandığı bu dili uzman eğitmenlerimizle öğrenebilirsiniz.

Almanca

Almanca dünyada en çok öğrenilen ilk üç dilin arasında olmakla birlikte dünyada en yaygın olarak konuşulan ilk on dil arasındadır. Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg gibi yerlerde resmi dildir ve pek çok ülkede de konuşulmaktadır. Dünya genelinde 120 milyondan fazla kişi Almanca konuşmaktadır. Uzman öğretmenlerimizden Almanca eğitimi alarak bu dili öğrenebilir ve etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fransızca

Dünya’da yaklaşık olarak 200 milyondan fazla insan Fransızca bilmektedir. Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako ve daha birçok ülkede konuşulur. Latince kökenli diller benzer gramer yapısı gösterirler ve ortak kelimeleri çoktur. Uzman eğitmenlerimizle bu dili öğrenebilirsiniz.

 

 

İtalyanca

İtalyanca çoğunluğu İtalya ve İsviçre’nin güneyindeki Ticino kantonunda yaşayan 60 milyondan fazla kişi tarafından konuşulan bir dildir. İtalyancanın dilbilgisi oldukça kolaydır. İsimlerin tamamı erkek ya da dişi olarak betimlenir. Fiiller şahıslara göre ve zamana göre çekilir. Merkezimizde alanında uzman öğretmenlerden İtalyanca eğitimi alabilirsiniz.

Arapça

Tüm Arap devletlerinin resmi dilidir. Arap Yarımadası ve Kuzey Afrika’da halkın çoğunluğunca, İran ve Türkiye’de ise Arap azınlıklarca Arapça lehçeleri kullanılmaktadır. Arap yazısı sağdan sola doğru akış sergiler. Harflerin tamamına yakını sessizdir. Bu dili merkezimizde uzman eğitmenlerimizden öğrenebilirsiniz.

Çince

Çince,  Çin’de ve çevresinde yaşayan bir milyardan fazla kişi tarafından konuşulan binlerce ufak dilin tümüne birden verilen addır ve bunlar tek bir dil sayılırsa, dünyada en çok konuşulan dildir. Dünyadaki her beş kişiden birinin anadili olarak konuştuğu Çince, tamamen ayrı birer dil olarak kabul edilebilecek kadar farklı dilciklerden oluşmuştur. Merkezimizde alanında uzman öğretmenlerimizden Çince eğitimi alabilirsiniz.

Japonca

Japonca 125 milyonun üzerindeki Japonya’da Japonlar ve Japon göçmen toplulukları tarafından konuşulan bir dildir. Japoncada tonlamalı vurgu sistemi vardır. Hiragana, Katakana ve Kanji olmak üzere üç farklı yazı sistemi kullanılır. Pek çok alanda talep gören bu dili merkezimizde uzman eğitmelerimizden öğrenebilirsiniz.