Zeylan Yurtdışı ve Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı

Zeylan Yurtdışı ve Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı, 2015 yılında İstanbul’da Elif Zeylan tarafından kurulmuş olup, yurtdışında eğitim ve kariyer planlaması konusunda öğrencilere, velilere ve kurumlara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurucumuz Elif Zeylan 1984 Ankara doğumludur. 2002 yılında Özel Marmara Koleji’ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi’nde Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanıp 2006 yılında mezun olmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan kazandığı burs ile Moskova Puşkin Enstitüsü’nde bir yıl eğitim görüp ardından 2007 yılında Londra’da Golders Green College’da bir yıl boyunca İngilizce eğitimi almıştır. 4 yıl boyunca; Tömer Dil Merkezi’nde, Galatasaray, Yeditepe ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinde Rusça ve Türkçe öğretmenliği yapmış olup 2013’ten beri de eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

Zeylan Yurtdışı ve Yurtiçi Eğitim Danışmanlığı’nın misyonu her bir öğrencinin önceliklerine, kariyer hedefine ve bütçesine en uygun okul ve program seçiminde yardım etmek, seçilen program için gerekli olan evrak ve vize işlemlerinin hızlı ve doğru bir biçimde yürütülmesi, yurtdışında kalınan süre içerisinde ve sonrasında her türlü problemin çözülmesine yardımcı olmaktır.

Öğrencilere yurtdışında İngilizce, İspanyolca, Rusça, İtalyanca ve benzeri pek çok dilin eğitimi için fırsat tanırken, yurtiçinde de bu dillerin eğitimi alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.